17 квітня на базі Полтавського інституту економіки і права, Регіональною Координаторкою Уповноваженого ВРУ з прав людини Вера Яковенко, представниками навчального закладу та структурними підрозділами Національної поліції (патрульна поліція, кінологи, криміналісти, вибухотехніки), проведено правовий квест «Знай. Дій. Захищай» для молоді Полтавщини. Співорганізатором квесту були і ми - БО "Меридиан". В заході прийняли участь п’ять команд студентської та учнівської молоді.
Учасники заходу мали змогу пройти шість інтерактивних локацій, на одній з яких, працівницею Двигало М. та волонтеркою БО «Меридіан» Погорілою-Грідіною М., було розвінчано міфи, доведено факти стосовно соціально-небезпечних хвороб (ВІЛ-інфекція, ТБ, ВГ та ін..), розглянуто правові аспекти в сфері захисту прав пацієнтів, та шляхи захисту від даних хвороб. Проінформували молодь про неприпустимість стигми та дискримінації по відношенню до ЛЖН та ЛЖВ.
Захід проходив жваво, командний дух створив атмосферу позитиву та цікавості. Не тільки учасники заходу отримали подарунки, але й ми як спеціалісти отримали задоволення креативністю нашої молоді.