Вчора персонал Проект PITCH в Україні БО "Меридиан" практично у повному складі відвідали Лохвицю, де завдяки підтримці Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health у рамках Проект PITCH в Україні відбувається підготовка кабінету Замісної підтримуючої терапії на базі Лхвицької ЦРЛ.
"Ми приїхали не з пустими руками - привезли компьютер, необхідний для повноцінної роботи кабінету, разом з головним лікарем та наркологом провели огляд ремонтних робіт. Вони вже на останньому етапі і незабаром перші пацієнти зможуть отримувати лікування у своєму місті, а не їздити на сайти до Києва або Лубен, щоб отримати медичні послуги програми ЗПТ.- говорить Ростислав Федій спеціаліст з адвокації БО "Меридіан".
Про скоре відкриття кабінету був повідомлений начальник Лохвицького сектору філії ДУ Центр пробації в Полтавській області підполковник внутрішньої служби Левченку С.В., адже серед підоблікових також є люди, що потребують лікування.
Перекусивши нашвидкоруч "Меридіанівці" помчали до Хорольської ЦРЛ на робочу зустріч з начмедом, наркологом лікарні та підрядником що вионує ремонтні роботи.
"Ремонт наближається до кінця. Основний фронт робіт виконано, залишилась установлення технічного обладнання, та облаштування .Щодо медико-соціального супроводу пацієнтів ми, з Марією Двигало надали консультативну допомгу та відповіли на питання нарколога та фельдшера лікарні. Найближчим часом і цей кабінет запрацює. Як то кажуть "Слідкуйте за новинами"- слова керівника Проект PITCH в Україні в Полтавській області Гапоненко Сергія.
БО "Меридіан" впевнені, що розширення географії надання послуг ЗПТ дуже важливе для спільноти ЛЖН в нашому регіоні і в Україні. Адже саме у невеличких містах та містечках програми зменшення шкоди, замісної терапії недоступні для ЛЖН.
Проект PITCH в Україні Партнерство заради натхнення, трансформації та об'єднання відповіді на ВІЛ.
#PITCH
#БОМеридиан"