14 березня 2019 року відбулось засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при Полтавській ОДА, до складу якої входить виконуючий обовязки директора БО "Меридіан", фахівець з адвокації проекту PITCH Ростислав Федій.  У засіданні також  прийняли участь представники БО "Меридіан"- Марія Двигало та Сергій Гапоненко, регіональна представниця БО "БФ ВОЛНА" в Полтаві та області - Яніна Стемковська, лідер ініціативної групи ЛВН м. Полтави - Владислав Погорілий, лідерка ініціативної групи СП Полтави - Маріна Погоріла.
Одним з питань порядку денного, була інформація щодо розширення географії програми ЗПТ у Полтавській області а саме, стан справ щодо відкриття кабінетів ЗПТ на базі Лохвицької та Хорольської ЦРЛ. Про хід ремонтних робіт розповів Ростислав Федій. Також прийнято рішення про створення експертної групи з наркополітики при КР до складу якої увійшли Гапоненко Сергій від БО"Меридіан" та Стемковська Яніна від БО "БФ ВОЛНА".
Болюче питання для представників спільноти ЛВН вкотре підняла на Координаційній Раді Яніна про закупівлю за бюджетні кошти схем лікування ВГС 3-го генотипу для представників ключових груп ризику. Нажаль виділення бюджетних коштів залежить від рішення депутатів обласної ради, а їх на засіданні КР не було. Але знаючи  наполегливість та завзятість Яніни- є надія на позитивне вирішення цього питання.
Окрім вищезгаданого обговорили та затвердили план проведення місячника по боротьбі із захворюванням на туберкульоз та стан виконання «Обласної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018роки» за 2018 рік.