16 серпня 2017 року Полтавським міськрайонним відділом з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та Благодійною організацією «Меридіан»  у рамках проекту РІТСН «Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ», розширюя партнерство був складений меморандум за для проведення тренінгів та лекційних занять для дорослої аудиторії, які перебувають на обліку у службі пробації.

 Фахівецем з моніторингу й оцінки діяльності проекту, керівником психологічної служби БО «Меридіан» Гапоненко О.В. та консультантом  по роботі з цільовою групою проекту Горькаєвим Д.А. було проведено інформаційне заняття на тему: «Особиста відповідальність» .

У ході інтерактивного спілкування також торкнулися таких тем як особиста поведінка впливає на життя людини та її оточення, та які бувають наслідки, важливість праці над своїм мисленням й поведінкою.

Після інформаційного заняття, членами команди БО «Меридіан» та співробітниками Служби Пробації було складено план для проведення наступних інтерактивних занять.