3 серпня чарівні дівчата БО "Меридіан"Олена Гапоненко та Наталя Мякота завітали до тату-салону "Black Ladel Tatoo Studio".

Навідались вони туди не для того, щоб зробити пірсинг та татуювання, а задля проведення мім-тренінгу "Гепатити В та С. ВІЛ/СНІД - шляхи передачі, профілактика, діагностика" для майстрів "Black Ladel Tatoo Studio".

В інтерактивному режимі, жваво та зацікавлено пройшов міні-тренінг всі присутні виявились вдячними, активними та зацікавленими учасниками. Після закінчення тренінгу, майстри "Black Ladel Tatoo Studio" пройшли тестування. Це є показником, що люди відповідально ставляться до свого здоров`я, та до здоров`я своїх клієнтів. Дуже важливо, що запит на проведення заходу надійшов саме від адміністратора салону. Так і повинно бути.

Майстри салону продемонстрували свої навички дезінфекції інструментарію, наголосили увагу на обов`зковому використанні засобів особистої безпеки та одноразового інструментарію. Загалом попрацювали плідно та активно.

 БО "Меридіан" звісно не претендує на "Ревызора" але рекомендує тату-салон "Black Ladel Tatoo Studio" у Полтаві. Ми й надалі будемо співпрацювати з ним.

Дякуємо МБФ "Альянс Громадського здоров`я" та ПОБФ "Громадське здоров`я" за підтримку та допомогу у забезпеченні інформаційними матеріалами, та засобами захисту.