Сьогодні, 29 липня 2017 року незважаючи на негоду в м. Полтаві відбувся турнір з міні-футболу "Футбол заради життя", присвячений популяризації здорового способу життя та приверненні уваги до дотримання прав уразливих груп населення при взаємодії з поліцією (діти-споживачі ПАР, ЛЖН та їх близьке оточення). 

Організатор турніру - Головне Управління Національної поліції в Полтавській області, співорганізатори -  БО "Меридіан" та ПОБФ "Громадське здоров'я" , за підтримки проекту PITCH "Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ" та ВЦО ЛЖВ.

У турнірі взяли участь 4 команди: команда Головного управління Національної поліції, команда патрульної поліції, команда людей, які живуть з наркозалежністю "Факел" та команда підлітків Центру "Альтаїр".

Все було на професійному рівні: арбітри, лікарі, запальні та азартні вболівальники. Команди на полі викладались на всі сто, безперечно дотримуючись "fair play". За олімпійською системою визначився переможець, але переможених на стадіоні Динамо сьогодні не було. Всі команди отримали призи та грамоти. Ми маємо надію на щорічне проведення таких турнірів.

А тепер Фото!