14 квітня психолог БО "Меридіан" Олена Гапоненко провела тренінгове заняття для жінок на тему "Що таке справжня жіночість." 

На тренінгу були розглянуті проблеми відносин між чоловіками та жінками, відмінності чоловічого та жіночого егоїзму. За допомогою техніки візуалізації присутні оцінювали свій психологічний стан. Був пройдений психологічний тест на жіночість. Дуже цікавим виявилось заняття на тему "Тут і зараз", на якому присутні вчилися  за допомогою основних почуттів контролювати свій психоемоційний стан та перебувати у мирі з собою.

Кожна з учасниць тренінгового занняття мала можливість зазирнути в себе за допомогою метафоричних карт.Ці карти – особливі, не гральні і не гадальні. Метафоричні асоціативні карти (скорочено МАК) – це набір картинок завбільшки з гральну карту або листівку, що зображують людей, їх взаємодії, життєві ситуації, пейзажі, тварин, предмети побуту, абстрактні картини. Представлені на них образи стають зримою метафорою наших цінностей, страхів, бажань або асоціативно пов'язані з нашим внутрішнім досвідом. Важливий не спочатку закладений в картинці сенс, а душевний відгук окремої людини на ліпшу йому картинку. Причому, кожен може побачити і відчути щось своє. Таким чином, МАК піднімають з глибини нашої підсвідомості  несвідомі враження, які визначають нашу реакцію на ті чи інші життєві ситуації. Інша назва МАК – терапевтичні карти, оскільки вони допомагають зцілювати душу.

Дякуємо за технічну підтримку ПОБФ "Громадське здоров`я".