Групи самодопомоги "Я+" для Віл-позитивних людей в цю неділю почали проводитися у Полтаві за сприяння БО "Меридіан" та ПОБФ "Громадське здоров я".
Колись у Полтаві вже діяли такі групи, але потім, в силу різних причин вони припинили свою діяльність. Ми вирішили відродити "Я+", і вже перше зібрання групи довело правильність цього рішення та необхідність існування таких груп.
Людина з діагнозом "ВІЛ" часто-густо залишається сам на сам з хворобою, не кажучи вже про велике психологічне потрясіння, що виникає, коли людина дізнається про свій статус.
Проблеми розкриття статусу, прийняття його, особистий досвід учасників, права людини - все це обговорювали учасники групи.
ВІЛ- не вбиває дружбу.
ВІЛ- не вбиває любов.
ВІЛ- не вбиває почуття гідності у людині.
ВІЛ- це просто вірус, який не повинен забирати життя.
Ми можемо подолати багато проблем, якщо ділимося своїми почуттями з іншими, досвідом вирішення своїх проблем, або дізнаємося більше про проблему під час спілкування з іншими, а головне усвідомляєм те, що ми не самотні і не покинуті напризволяще.
Прийняти участь у зібраннях може будь-хто, з позитивним ВІЛ-статусом. Головною умовою є анонімність та конфіденційність.
Запрошуємо Вас на зібрання групи "Я+".
Ви не самотні!
Довідки за тел.066-664-96-10 (Наталя)