16 лютого Головному управлінні Національної поліції України у Полтаві та Полтавській області відбувся "круглий стіл"  у якому прийняли участь представники Національної поліції,представники Державної служби з надзвичайних ситуацій, управління освіти та відділу реалізації молодіжної політики Полтавської міської ради, а також представники 8 громадських організацій, серед яких були і спеціалісти БО "Меридіан".

Під час заходу були обговорені нагальні потребі громадян, зокрема дітей, підлітків, наркозалежних . Великим кроком вперед стало рішення про створення робочої групи з представників Національної поліції, ДСНС,органів місцевого самоврядування та представників громадських організацій, до складу якої увійшли і працівники "Меридіану" - Олег Димарецький та Сергій Гапоненко.

 Ми маємо надію, що такий формат співпраці допоможе нам більш ефективно вести профілактичну роботу серед усіх, без винятку верств населення, та надасть нам змогу та можливість більш ефективно захищати права дітей та підлітків, хворих на наркотичну залежність, пацієнтів лікувальних програм (ЗПТ)- попереджувати та недопускати порушення їх прав та стигматизацію їх з боку суспільства.