У рамках роботи з Полтавським обласним наркологічним диспансером, за сприяння головного лікаря Мацицького І.А., БО "Меридіан" на протязі трьох місяців тісно співпрацює у сфері ресоціалізації, соціальної адаптації, підвищення якості життя пацієнтів  програми замісної підтримуючої терапії.

Фахівці "Меридіану" зокрема проводять індивідуальне консультування пацієнтів ЗПТ та групову роботу з наступних тем

  • Діагностика, профілактика та лікування ВІЛ, ТБ, ВГВ та ВГС;
  • Профілактика рецидивних станів та запобігання зриву;
  • Хімічна залежність;
  • Права людини в Україні (взаємодія з працівниками Національної поліції та інших силових структур, представлення інтересів у державних, лікарських, та інших закладах та установах);
  • Конструктивне вирішення конфліктних ситуацій, відновлення соціальних зв"язків ;
  • Правила, цілі , завдання та діюча законодавча база програми ЗПТ в Україні.

На сьогодні проведенням інформаційних занять з пацієнтами ЗПТ у Полтаві займається лише БО "Меридіан", адже ми побачили та відчули необхідність у цьому,а,що найважливіше-інтерес пацієнтів.

Зараз близько 19 пацієнтів приймають участь у групових заняттях, що проводяться щонеділі за адресою пр.Шеченка 5а( приміщення 4го кризового відділення ПОНД). Ось пряма мова одного з учасників програми: "Нам це цікаво, необхідно та важливо. З групових занять ми отримуємо важливу інформацію, розуміння працівниками БО "Меридіан" наших проблем та допомогу у їх вирішенні. Такі заходи повинні бути"

Такі відгуки найкраще мотивують та є найкращою винагородою для нас. Дякуємо Вам, шановні.